Миньор 1919 (Перник) Септември (Симитли)

Голям шок за Миньор в Перник, Септември (Симитли) разби чуковете на Стадиона на мира

Миньор (Перник) шокира у дома, след като в среща от 15-ия кръг на Югозападната Трета лига загуби на своя стадион с 0:3 от Септември (Симитли).

Борислав Хазуров реализира два гола за гостите в 29-ата и 66-ата минути, а другото попадение за отбора от Симитли бе дело на Марио Топузов в самия край на първото полувреме.

С този успех играчите на Спас Стоименов се доближиха на само точка от първото място, което все още се заема от Миньор. Това бе първо поражение за перничани от началото на сезона. Серията без загуба за Септември обаче продължава в третото ниво на българския футбол.

Снимка: Sportal.bg