Несебър Миньор (Раднево)

Несебър излъга Миньор Раднево

Несебър взе изключително ценна победа над конкурент в средата на таблицата в Югоизточната Трета лига. „Делфините“ излъгаха с 1:0 Миньор (Раднево). Срещата започна отлично за гостите. Още в 5-ата минута Кирил Личев с далечен удар нацели дясната греда на Павел Колев. После пък вратарят на домакините показа отличен рефлекс на няколко пъти. Единственото положение за домакините през първата част пропиля Попов с глава, а двата отбора бяха допълнително затруднени от мъглата, която се спусна на терена. Играчите на Несебър успяха да се възползват от нея и в 49-ата минута Али Алиев заби топката от воле под горната греда на Цинцарски.