Левски (Карлово) Розова долина

Прекратиха мача Левски - Розите

Скандал беляза последния мач от 16-ия кръг на Югоизточната Трета лига между Левски Карлово и Розова долина. Той бе прекратен от съдията Цветозар Манолов в първата минута на добавеното време при 1:1.

Очаква се ВС на БфС в Пловдив да присъди служебна победа за домакините от Левски. Розите обаче пуснаха жалба срещу съдийството на Манолов.

Гостите поведоха още в първата минута на срещата с гол на Венцислав Иванов при подаване на Пламен Колев. Въпреки че карловци изравниха, розите имаха шанс да поведат отново. Това стана в първата минута на добавеното време. Тогава при атака отдясно на Николай Стоичков бе вдигната много спорна засада и последва бурна реакция на треньорския ни щаб, което провокира главния съдия да прекрати мача, след като му бе потърсена сметка от гостите.