Локомотив (ГО)

Локо (ГО) разби втория отбор на Етър

Локо (ГО) изигра контрола с втория отбор на Етър, които участва в централна А областна група на зона Велико Търново. Момчетата на Милчо Сирмов победиха съперника със 6:2. В предстоящия XVI кръг на Втора лига „железничарите“ почиват и това накара треньорският щаб да намери съперник, за да не се губи формата на футболистите. Двубоят се изигра на тренировъчната база в гр. Долна Оряховица и бе с начален час 14:30 часа. Калоян Стефанов откри още в З-ата минута, а Димитър Байдаков изравни в 6-ата. Сред това резултатът набъбна до 4:1 след попадения на Жак Пехливанов (10), Георги Янев (20) и Георги Колев (40). В самото начало на второто полувреме Байдаков върна още едно попадение, но Кристиян Райчев (65) и Иван Сиротич (84) оформиха крайно 6:2 за професионалния тим.

В събота от 14:30 часа Локо ще гостува на Партизан (Червен бряг).