Септември (Сф) ОФК Поморие

Лидерът Септември не се затрудни с Поморие и прати тима от морето на дъното в класирането

Лидерът Септември (София) постигна победа с 1:0 над Поморие в среща от 16-ия кръг на Втора лига и така си гарантира първата позиция поне за още един кръг.

След този мач отборът на Милен Радуканов е с 40 точки на върха, а вторият в класирането ЦСКА 1948 е с четири точки по-малко.

Поморийци са на последната 17-а позиция с актив от 8 точки.

Борис Галчев откри за домакините в 40-ата минута, а Преслав Йорданов удвои в 70-ата.

Тихомир Кънев върна едно попадение за гостите две минути след това, но все пак Септември стигна до победа с разлика от два гола след попадение на Русев в 86-ата минута.

Снимка: Sportal.bg