Суворово Черноломец

Суворово пречупи Черноломец

Суворово излезе З-mu в Североизточната Трета лига, като измести Черноломец след победа с 3:1 в Попово. Срещата се игра на мокър терен пред около 300 зрители. Домакините поведоха чрез голмайстора Александър Недев, който реализира с диагонален удар. Малко след това обаче опитният нападател Румен Александров изравни за Суворово. След почивката Черноломец изпусна да поведе отново - Беадир Беадиров изпълни дузпа, но стражът на гостите Костадин Иванов спаси. От този момент нататък домакините започнаха да грешат много, а Суворово натисна. Николай Илиев вкара за 2:1 в 73-ата минута, а в последната Александров с втория си гол оформи крайното 3:1.

В същото време Калиакра не се яви за визитата си на Устрем Дончево. Клубът от Каварна за трети път този сезон пропуска свой мач и може да бъде изваден от първенството на североизток.