Локомотив (ГО) Септември (Сф)

Голяма драма в Горна Оряховица! Септември удари домакина Локомотив с гол в 93-ата минута

Лидерът във Втора лига Септември (София) постигна много драматична победа с 1:0 при визитата си на Локомотив (Горна Оряховица) в среща от 17-ия кръг на шампионата от второто ниво.

След този мач отборът има 6 точки преднина пред втория ЦСКА 1948, който ще играе мач срещу Ботев (Гълъбово) през уикенда.

Единственото попадениев срещата бе дело на Георги Русев, който се разписа в 93-ата минута и донесе успеха на столичани.

Борис Галчев центрира от фаул в наказателното поле, където Георги Русев с глава матира стража на Локо (ГО). Това бе и последната интересна ситуация в сблъсъка.