Ботев (Гълъбово)

От Ботев (Гълъбово): Това дузпа ли е?! Вижте и кажете. Този съдия е престъпник! (ВИДЕО ОТ ДУЗПАТА)

От ръководството на Ботев (Гълъбово) обявиха, че съдията Ивайло Ненков от София е престъпник. Повод за това е дузпата, която той отсъди в 95-ата минута на двубоя с ЦСКА 1948. Тя се оказа фатална за гълъбовци, които загубиха с 4:5.

„Продължението беше 4 минути. Явно часовникът на съдията спря. При ситуацията за измислената дузпа, на видеозаписите ясно се вижда, че нашия футболист не докосва с ръка топката в наказателното поле. Но явно реферът само това чакаше и наду свирката“, ядосват се от Ботев Гълъбово.

"Това дузпа ли е?! Вижте и кажете!", казват още от клуба

От клуба качиха и клип в платформата за видеосподеляне Youtube от въпросната ситуация.

Дотогава резултатът беше 4:4, след като Ботев прояви невороятен характер на терена. Тимът от Гълъбово губеше с 1:4 до 75-ата минута.