Хебър (Пз) Локомотив София

Хебър: Има засада при два от головете на Локо (Сф)

Две от попаденията на Локомотив (Сф) при 3:3 с Хебър са от засада, твърдят от ръководството на клуба от Пазарджик. От пресслужбата на Хебър разпространиха фотоси, които са извадени с помощта на стоп кадър от видеозаписа на мача в „Надежда”, а според пазарджик-лии на тях се вижда, че попаденията са нередовни.

„При изравнителния гол на „железничарите” в 51-вата минута Светослав Диков е зад линията на последния в защитата на Хебър. Това се вижда много добре, като ориентир е линията на малкото наказателно поле. При третия гол на домакините в 64-ата минута пък Шоко е с едни гърди пред защитник в зелено“, обясниха от Хебър.