Етър Велико Търново Царско село

Етър изпусна Царско село по най-нелепия възможен начин, пропиля аванс от два гола

Етър и Царско село завършиха при 2:2 в среща от 19-ия кръг на Efbet лига. Двата тима остават в долната половина на таблицата, като Етър е десети, а Царско село - 12-и.

Гостите имаха претенции за дузпа още в първата  минута, но такава не бе свирена от рефера Валентин Железов. Етър все пак взе аванс и дръпна в резултата с гол на Милчо Ангелов в 55-ата минута, а отново той асистира на Светослав Ковачев в 60-ата.

Домакините върнаха интригата в 89-ата минута с попадение на Дилан Бахамбула, а четири по-късно Густаво Карбониери донесе точката за тима си за крайното 2:2.

Снимка: Sportal.bg