ЦСКА 1948 Локомотив София

Нов инфарктен мач с участието на ЦСКА 1948, "червените" удариха Локо (София) в самия край

ЦСКА 1948 постигна инфарктна победа с 3:2 при визитата си на Локомотив (София) на празния стадион в столичния квартал Надежда.

След този мач "червените" са с 43 точки и поне временно изместиха Септември от лидерската позиция в класирането, но техният противник за първото място утре гостува на Струмска слава.

Локо е с 30 точки и в момента е на четвъртото място, като за съжаление на "железничарите" отборът няма да зимува в топ 3.

В 19-ата минута Шопов даде аванс на "червените" след удар от близка дистанция, но в 41-ата също от близо Диков успя да изравни, след като бе намерен прекрасно сам срещу вратаря от Семерджиев.

С прекрасен удар от 30 метра Александров даде аванс на Локомотив в 48-ата минута, но радостта на домакините не трая толкова дълго.

Сандански засече с глава хубаво центриране в 68-ата минута и възстанови статуквото.

В 89-ата минута ЦСКА стигна до големия обрат, след като Йосков от близка дистанция не сгреши и измъкна победата за гостуващия тим.