Добруджа

Добруджа гази с 6:0 за Купата на АФЛ

Добруджа се класира на 1/2-финал за Купата на аматьорската футболна лига. В мач за определяне на шампиона на Североизток добричлии победиха изненадата на турнира -четвъртодивизионния Младост Екзарх Йосиф с 6:0 в Сливо поле. До откриване на резултата се стигна след автогол, а на 2:0 покачи Стефан Митев. След почивката се разписаха брат му Симеон Митев, юношата Дани Савов и Денис Кадир, който бе точен на два пъти.

С успеха Добруджа влиза във финалната четворка, в която ще участват първенците на четирите зони на България. Ясен е още само победителят на Югозапад - Оборище Панагюрище.