Черноморец Балчик Спартак (Варна)

Черноморец (Бч) победи Спартак в контрола

Отборът на Черноморец Балчик спечели срещу Спартак Варна в Балчик в приятелска среща с 2:0.Силно за балчиклии игра бившият юноша на клуба Владо Мирчев,който беше в основата на двете попадения за тима си..Първо той пропусна от бялата точка през първото полувреме,но след това се реваншира и отбеляза гол след точно изпълнен наказателен удар през второто.Малко по късно Черноморец удвои аванса си след корнер и разбъркване в наказателното поле на Спартак,като топката бе довкарана от играч на Черноморец Балчик.Това беше и четвърта проверка за Спартак,като в следващата контрола тимът гостува на Несебър в събота.