Пирин Благоевград

Пирин (Благоевград) с първа победа за годината, удари юношите на Левски с класически резултат

Отборът на Пирин Благоевград победи с 3:0 юношите на Левски до 19 години в контрола играна на стадион "Христо Ботев".

Домакините вкараха и трите попадения през първото полувреме. Точни бяха Конър Хендерсън в 23-тата, Димитър Алексиев в 32-тата и Глоар Антонио в 43-тата минута. През второто полувреме орлетата удариха и две греди.

За Алексиев това бе първо попадение с екипа на Пирин, а при отсъствието на ветерана Влади Златинов, Александър Бастунов изведе орлетата с капитанската лента. В игра не се появи другото ново попълнение - вратарят Стефан Дафовски. Срещата пропусна и опитният бранител Павел Виданов.

Срещата бе много коректна  и не създаде затруднения на рефера Благой Манов.

Това бе първата и единствена контрола за възпитанците на Уорън Фийни на родна земя. От понеделник те летят за 10 дни на подготвителен лагер в Турция, където ще играят още три контролни срещи – с македонските Работнички и Македония ГП, и с полския Термалика Нечеча.

Инфо и снимка: Pirinsport.com