Спартак (Варна) Несебър

Спартак (Вн) изненада Несебър

Варненският Спартак изненада домакините от Несебър и спечели гостуването си със 3:1 на градския стадион .Варненци бяха по добрия отбор и заслужено спечелиха.В 15 минута за нарушение на капитана на домакините Димитър Попов при контраатака отляво бе отсъдена дузпа, реализирана от халфът на Спартак Миро Георгиев.В 26 минута домакините откраднаха топката в средата на терена и организираха атака на скорост,а Николай Дросев с плътен удар от лявата страна отбеляза за 1:1.В 44  минута Иван Чумаченко покачи на 1:2.През второто полувреме имаше интересни ситуации и пред двете врати,но точка на спора сложи капитанът на Спартак Янаки Смирнов.Централният нападател получи удобна топки и без забавяне  изненада вратаря на Несебър за 1:3.В отбора на Спартак на проби е молдовеца Иван Чумаченко,който е с български паспорт.