Ботев (Гълъбово) Локомотив (ГО)

Ботев (Гълъбово) с убедителна победа над Локо (ГО), вкара пет гола на "железничарите"

Ботев (Гълъбово) размаза Локомотив (Горна Оряховица) с 5:0 в контролна среща, която се игра в Мъглиж.

Отборът от Гълъбово бе абсолютен господа на терена както през първото полувреме, така и през второто.

До почивката ботевистите имаха аванс от 3:0 след попадения на Винков от дузпа, каращия проби Жардел, и Радев.

При 2:0 в своя полза Ботев изпусна и дузпа.

През второто полувреме отборът от намиращия се до Стара Загора град продължи да диктува събитията на терена и вкара още две попадения.

Те бяха дело на Винков, който се отчете с хеттрик в този мач.

Стартов състав на Ботев (Гълъбово): Михайлов, Ахмед, Радев, Ангелов, Иванов, Плахов, Илиев, Яшар, Винков, Жардел (каращпроби), Смилков