Монтана

Монтана завърши 2:2 с румънци в първата си контрола на турска земя

Монтана завърши наравно 2:2 с румънския Конкордия (Жилава) в първата си контролна среща на лагера в Алания.

онтанци играха по-добре до почивката и откриха резултата още в 7-ата минута. Тогава Сергей Георгиев засече с глава центриране отдясно на Николай Минков. Съперникът им възстанови равенството в 26-ата минута, но 9 по-късно монтанци отново поведоха. Иван Михов изпрати топката в наказателното поле, където Владимир Айтов вкара с глава за 2:1.

През второто полувреме и в двата отбора бяха направени много смени, като за Монтана не игра единствено Николай Цветков-Демона, който е болен. Конкордия успя да изравни в 56-ата минута от дузпа отсъдена за нарушение на Васил Симеонов. Следващата проверка е на 1 февруари срещу третия тим на Краснодар (Русия).

Снимка: bulnews