Кюстендил (Кюстендил) Септември (Симитли)

ФК Кюстендил удари Септември (Симитли) в последната си проверка преди началото на втория полусезон

ФК Кюстендил завърши контролите преди старта на сезона в Югозападната Трета лига с хубава победа от 2:0 над амбицирания да влезе във Втора лига Септември (Симитли).

Срещата се игра на стадиона в Кюстендил, а домакините като цяло бяха по-напористият отбор по време на целия мач и заслужено се поздравиха с успеха.

В 65-ата минута с хубав удар в далечния ъгъл Кирил Вълов даде аванс на домакините напред в резултата и вдигна публиката на крака.

Пет минути след това след много хубаво центриране от дясно на местния талант Денислав Велинов отново Вълов бе точен, след като засече топката с крак.

До края нямаше повече голове и резултатът се запази.