ЦСКА Левски

Мартин Райнов със счупен нос (+Снимки)

Днешното дерби между Левски и ЦСКА завърши миролюбиво 0-0, в първият двубой на двата тима за пролетният дял на шампионата в първа лига.  В кръв обаче бе "опръскана" 7-та минута на двубоя, когато при едно центиране от ъглов удар в наказателното поле на сините, Мартин Райнов и Евандро се сблъскаха и останаха на тревата.

Главният рефер Георги Кабаков веднага спря играта за да бъде оказана лекарска помощ на двамата състезатели.

По тежко в сблъсъка пострада полузащитникът в синьо, който облян в кръв бе закаран спешно с линейка в "Пирогов", където е преминал ренгенография и е получил адекватно лечение. По-късно треньорът на Левски П. Хубчев потвърди контузията на играча.

Евандро се отърва с малка рана и довърши мача, като дори тресна гредата в началото на второто полувреме. В игра на мястото на Райнов влезе Симеон Славчев. Малко след това Райнов бе откаран в болница.