ЦСКА 1948 Спартак (Плевен)

ЦСКА 1948 размаза Спартак Плевен

Отборът на ЦСКА 1948 разби Спартак Плевен със 7:1 на старта на втория полусезон във Втора лига.

В края на първата част Венцислав Василев откри за домакините. В 55-ата минута Ивайло Климентов излезе сам срещу вратаря и безпроблемно го матира. В 60-ата минута Ивайло Раденцов намали от дузпа, но четири минути по-късно отново Ивайло Климентов с удар отблизо простреля вратаря за 4:1. В 69-ата минута Даниел Младенов отбеляза първия си гол за ЦСКА 1948 в официален мач след многоходова атака.

В 75-ата минута Андон Гущеров направи резултата 6:1 след подаване на Даниел Младенов. Влезлият от резервната скамейка Валентин Йосков оформи крайното - 7:1.