Ботев (Гълъбово) Локомотив София

Локо (София) надви Ботев (Гълъбово) в Надежда и запази шансовете си за място в тройката живи

Локомотив (София) стигна до трудна домакинска победа с 2:0 над Ботев (Гълъбово) в среща от 20-ия кръг на Втора лига, която се игра в столичния квартал Надежда.

През първото полувреме попадения не паднаха, но след почивката домакините се активизираха и в крайна сметка стигнаха до крайния успех.

Шоко откри резултата в 60-ата минута и така даде аванс на "железничарите", а десет минути след това преднината на столичани бе удвоена от Диков.

С победата си днес Локомотив се върна на четвъртата позиция в шампионата с актив от 33 точки. Ботев от своя страна остава с 23 точки на 11-о място.

Снимка: Sportal.bg