ЦСКА 1948

ЦСКА 1948 се измъчи край морето срещу Спартак (Варна), Гущеров пропиля дузпа за "червените"

Отборът на ЦСКА 1948 отново излезе първи в класирането на Втора лига. "Червените" надвиха с 1:0 Спартак (Варна) в Балчик и се изравниха по точки със Септември (София).

Тимът на Йордан Юруков обаче е с мач повече. Точен в мрежата на "соколите" беше Даниел Младенов, който се разписа в 17-ата минута.

Крилото се оказа най-съобразителен при разбъркване пред вратата на Християн Славов. Столичани владееха инициативата през цялото време, но лошият терен им попречи в организирането на опасни атаки.

В последната минута голмайсторът на ЦСКА 1948 Андон Гущеров можеше да направи 2:0, но нападателят пропусна дузпа.

След този мач ЦСКА 1948 е втори с 49 точки, колкото има и лидерът Балчик, но и с мач повече.