Оборище (Панагюрище) Беласица

Оборище започна ударно, победи на "Орчо Войвода" сериозно подсилилия се тим на Беласица (Петрич)

Оборище (Панагюрище) победи с 3:2 на "Орчо Войвода" тима на Беласица (Петрич), който се подсили изключително добре за втория полусезон.

Срещата се игра в Панагюрище и бе от 18-ия кръг на Югозападната Трета лига, а след нея момчетата на Танчо Калпаков заемат 5-то място в класирането с 31 точки.

Васил Тачев вкара от дузпи в 43-ата и 47-ата минути и така домакините поведоха с две чисти попадения.

Таушанов от дузпа в 63-ата минута намали за гостите, а интригата бе убита от Вешев, който се разписа в 72-ата минута.

Петричани стигнаха и до още един гол в самия край.

В състава на домакините ясно си пролича добрата работа, която е свършил треньорът на тима Танчо Калпаков по време на подготовката.