Спортист - Своге Сливнишки герой

Спортист Своге пречупи Героя като гост

Сливнишки герой загуби като домакин с 1-2 от звездният състав на Спортист Своге на старта на пролетният дял на шампионата в ЮЗ Трета лига 2019/2020.

Гостите от Своге поведоха с гол от съблекалнята, след като още в 3-та минута Даниел Васев откри за 0-1. До почивката гостите удвоиха, след попадение на бившият играч на ЦСКА и Миньор Пк Томи Костадинов в 22-та минута.

След полувремето обновеният състав на Сливнишки герой се хвърли здраво и натисна своя противник в неговата половина. В 51-та минута Йордан Попов намали на 1-2, давайки надежда за обрат на домакините.

До края на мача сливничани доминираха и натискаха противника си, но до изравнително попадение не успяха да стигнат.