Розова долина Загорец

Розова долина се наложи над Загорец в резултатен сблъсък

Отборът на Розова долина се наложи над Загорец с резултат 3:2 на старта на втория дял на първенството на Трета лига- Югоизточна група.

Още в 15-ата минута Пламен Колев откри за домакините след асистенция на Николай Стоичков. В 40-ата минута Пламен Колев удвои за 2:0 слез изпълнение на дузпа, отсъдена за удар в главата на състезателя на „Розите“ Данаил Иванов. Две минути по-късно, Владислав Калайджиев покачи на 3:0, като от над 30 метра успя да прехвърли излезлия напред вратар на Загорец Караманов.

В 75-ата минтуа гостите от корнер намалиха, а в 80-ата от дузпа оформиха крайното - 3:2.