Светкавица Бенковски (Бяла)

Светкавица удари Бенковски

Отборът на Светкавица се наложи над Бенковски Бяла с 2:3 в първи мач от пролетният шампионат в Трета лига – Североизточна аматьорска група.

Още в началото на мача Светкавица (Търговище) поведе в резултата с гола на Георги Димитров от пряк свободен удар. Домакините отвърнаха на удара и благодарение на Огнян Брайнов изравниха – 1:1.

В края на първата част Радослав Стефанов от гостите с глава отново порази вратата на Бенковски (Бяла) – 1:2. В края на първата част Богомил Михалев от тима на Бенковски получи втори жълт и съответно червен картон.

В средата на втората част Ивайло Вечеславов отново изравни за домакините от Бяла. Георги Димитров в 89-ата донесе успеха на Светкавица.