Наполи Барселона

Наполи и Барса не се победиха на Сан Паоло и развръзката остава за реванша в Испания

Наполи и Барселона врътнаха равенство 1:1 на "Сан Паоло" в среща от 1/8-финалите на Шампионската лига.

Така на практика интригата остава за реванша на "Ноу Камп" в който без съмнение каталунците ще бъдат абсолютен фаворит за крайния успех.

Още в 30-ата минута домакините поведоха след попадение на Мертенс, който бе намерен от Желински на границата на наказателното поле и с прекрасен удар успя да реализира.

В 57-ата минута обаче каталунците стигнаха до изравнително попадение чрез Гризман, който бе намерен от Семедо пред вратарското поле и с лекота успя да вкара.

До самия край така и нямаше повече попадения и резултатът се запази, като в 88-ата минута Видал от състава на каталунците бе изгонен след втори жълт и червен картон.