Манчестър Сити Реал Мадрид

Сити с велик мач на Бернабеу, обърна и победи Реал само за четири минути

Манчестър Сити постигна голям обрат срещу Реал (Мадрид) на "Бернабеу' и победи "белия балет" с 2:1 в първия 1/8-финал от Шампионската лига.

Иско даде аванс на "кралете" в 60-ата минута, след като бе намерен на точката на дузпата от Винисиус и без проблеми вкара топката в мрежата.

През следващите минути домакините диктуваха ситуацията на терена, но получиха голям шок.

Де Бройне центрира прекрасно в наказателното поле и Жесус вкара топката в мрежата, за да изравни резултата в 78-ата минута.

В 82-ата минута гостите се възползваха максимално от шока на Реал и стигнаха и до гола на обрата, който дойде след дузпа, която бе реализирана от Де Бройне.

Наказателният удар бе свирен за нарушение на Карвахал в наказателното поле.

До края проблемите за домакините продължиха и Серхио Рамос бе изгонен с директен червен картон в 86-ата минута, така че ще пропусне реванша.