Лудогорец Интер

Без изненада! Интер обърна Лудогорец и го изхвърли от Лига Европа

Отборът на Интер се наложи над Лудогорец с резултат 2:1 в мач-реванш от 1/16-финалите в Лига Европа. “Орлите” загубиха първата среща с “нерадзурите” в Разград с 0:2.

Както е извесстно, мачът се игра пред празни трибуни заради епидемията на коронавирус в Италия.

Каули откри резултата за българския тим в 26-ата минута, но само 5 минути по-късно Бираги изравни. В края на полувремето Лукаку донесе успеха на италианския гранд.

ИНТЕР - ЛУДОГОРЕЦ 2:1 (в първия мач 2:0)
0:1 Каули (26)
1:1 Бираги (32)
2:1 Лукаку (45)

Състави:

ИНТЕР: 27. Падели, 2. Годин, 13. Ранокия, 33. Д’Амброзио, 34. Бираги, 24. Ериксен, 20. Валеро, 23. Барела, 11. Моузес, 7. Санчес, 9. Лукаку

ЛУДОГОРЕЦ: 23. Илиев, 3. Недялков, 5. Терзиев, 21. Григоре, 4. Сисиньо, 18. Дяков, 25. Баджи, 88. Вандерсон, 95. Каули, 84. Марселиньо, 28. Кешерю

Стадион: “Джузепе Меаца”, Милано
Съдия: Даниел Зиберг (Германия)