Суворово Устрем (Дончево)

Суворово с първа победа над силен съперник

Отборът на Суворово спечели победа срещу Устрем Дончево като домакин с 3:2 в най-интересния мач от Трета Североизточна Лига и така измести отборът от село Дончево от второто място.Лидер е Добруджа,който по всяка вероятност ще се завърне в професионалния футбол.През първото полувреме голове за Суворово отбелязаха Станислав Иванов и .През второто полувреме Устрем върна един гол.В 75 минута отново отбеляза втория си гол за 3:1.Към края на срещата,в 88 минута Устрем направи резултата по почетен за 3:2.Отборът на Устрем е приятната изненада до този момент в Трета Лига, а в тима играят доскорошният халф на Спартак Васко Боев и бившият централен бранител на Черноморец Балчик Даниел Граматиков.