Барселона ПСЖ

Точно преди 3 години Барселона постигна историческия обрат срещу ПСЖ

На тази дата преди 3 години отборът на Барселона успя да победи ПСЖ с резултат 6:1 и се класира за 1/4-финалите на Шампионската лига.

"Каталунците" бяха загубили първият двубой с 0:4 и никой не вярваше, че ще се стигне до обрат във втория сблъсък.

Още в 3-ата минута Луис Суарес откри за Барса на "Камп Ноу", а в 40-ата Курзава си отбеляза автогол и направи резултата - 2:0.

Меси в 50-ата от дузпа върна надеждите на феновете на испанския тим, но Кавани в 62-ата се разписа за 3:1 и изглеждаше, че няма как парижани да отпаднат.

Неймар в 88-ата се разписа, но класирането още изглеждаше невъзможно. Отново той в 91-ата от дузпа вкара пети гол, за да направи последните минути изключително интересни. В 95-ата Серхи Роберто с първия си гол за сезона оформи пълния обрат и класира своя тим за следващата фаза на надпреварата.

Феновете на Барселона никога няма да забравят този страхотен двубой..