Спартак (Варна) Ботев (Гълъбово)

Спартак (Вн) и Ботев (Гълъбово) не се победиха

Спартак Варна и Ботев Гълъбово завършиха 1:1 в оспорван мач.Още във 2 минута топката отскочи и попадна удобно на десният крак на Димитър Трайков,който стреля от движение от около 20 метра о отбеляза гол.И след този гол гостите по добре изнасяха топката и организираха опасни атаки.Второто полувреме започна с натиск на Спартак.В 56 минута след разбъркване в наказателното поле на Ботев топката се озова в непокрития Христо Иванов,който финтира Иван Дерменджиев и изравни.В 63 минута след силен удар на Георгиев топката се удари в ръка на играч на гостите,но съдията прецени,че разстоянието е близко и не отсъди наказателен удар.В 68 минута Рони Абушев стреля силно от движение от границата,а вратарят  Дерменджиев се намеси великолепно.При последвалата добавка от страна на Стефан Иванов отново вратарят на гостите бе последната преграда.В 71 минута домакините отбелязаха гол след ъглов удар,отменен от съдията.Последва бурен протест от страна на отбора на Спартак.До края на мача нов гол не падна.