Аталанта Валенсия

Уникален трилър на Местая: Аталанта обърна и победи Валенсия след цели четири гола на Иличич

Аталанта постигна уникална победа с 4:3 при визитата си на Валенсия на "Местая" в среща-реванщ от 1/8-финалите на Шампионската лига.

Така с общ резултат от двата мача 8:4 италианците продължават на 1/4-финалите в турнира за първи път в своята история.

Иличич откри от дузпа в 3-ата минута за гостуващия тим, а Гамейро от близка дистанция в 21-ата минута изравни за домакините.

С нов гол от дузпа, отново дело на Иличич, Аталанта стигна до аванс от 1:2 в 43-ата минута, а в 51-ата минута след удар с глава Гамейро отново изравни.

Феран даде аванс на домакините в 53-ата минута, но след това Иличич заби два гола - в 71-ата и 82-ата минута, за да оформи обрата.

Той вкара цели четири попадения в този сблъсък.