Барселона

Когато Андрес Иниеста получи аплодисменти от феновете на Реал Мадрид

Легендата на Барселона Андрес Иниеста прекара 16 сезона на "Камп Ноу" между 2002 и 2018.

Едно от най-добрите представяния на полузащитника е това срещу Реал Мадрид през 2015-та година.

"Каталунците" гостуваха на "Сантяго Бернабеу" и успяха да спечелят двубоя с 4:0.

Иниеста асистира на Неймар за първото попадение и удвои резултата в 53-ата минута. Той се представи на изключително ниво и получи аплодисменти от феновете на "кралския клуб", когато напусна терена 2 77-ата минута.

"Благодарен съм за аплодисментите. Искахме да спечелим с максимално най-големия резултат", коментира Иниеста след мач.