Ливърпул

На този ден през 2015: Стивън Джерард изигра последния си мач за Ливърпул при загубата от Стоук с 1:6

На 24 май през 2015-та година Стивън Джерард изигра последния си мач за Ливърпул.

"Мърсисайдци" гостуваха на Стоук на "Британия стейдиъм" и загубиха с 1:6.

Маме Диуф откри резултата в 22-ата минута, а само 4 минути по-късно той направи резултата 2:0. Джонатан Уолтърс, Чарли Адам и Стивън Нзонзи също се разписаха през първата част и домакините поведоха с 5:0.

В 70-ата Стиви Джи върна едно попадение за Ливърпул, но Питър Крауч оформи крайното - 6:1.

Това е най-голямата загуба на "мърсисайдци" в историята на тима.

Защитникът на Стоук Райън Шоукрос разкри, че на почивката целият отбор се е смял в съблекалнята.