Хебър (Пз) Монтана

Голямо шоу! Монтана и Хебър спретнаха истински футболен спектакъл с цели шест попадения

Монтана победи Хебър с 4:2 в изключително зрелищна контролна среща между двата тима.

Пазарджиклии имаха аванс от 0:2 в резултата, след като първо при изпълнение на Законов от фаул се стигна до рикошет и топката влезе в мрежата на Васил Симеонов.

След това Чаворски удвои аванса на отбора от Пазарджик. До почивката Монтана успя да върне един гол, след като Сергей Георгиев излезе сам срещу вратаря и не сгреши.

Второто полувреме започна по-добре за монтанчани и Митко Илиев с глава успя да изравни резултата, а за пълния обрат попадението бе доста интересно.

Вратарят Симеонов изведе с изпълнение от аут Минков сам срещу вратаря и бившият футболист на Добруджа и ЦСКА 1948 не сгреши.

За крайното 4:2 точен бе Николай Цветков - Демона от дузпа.