Септември (Симитли) Септември (Сф)

Септември (Сф) с реми срещу адашите от Симитли, Радуканов даде почивка на доста от звездите

Отборът на Септември (София) завърши 1:1 срещу тима на Септември (Симитли) в контролна среща, в която Милен Радуканов даде почивка на голяма част от футболистите на “септемврийци”.

Домакините поведоха в 65-aта минута след автогол, а пет минути по-късно равенството бе възстановено след отсъдена дузпа за игра с ръка на Ангел Грънчов.

Вратарят Павел Здравков хвана ъгъла на изпълнението на Китан Василев, но топката мина под него.

Дебют за Септември направиха родените през 2004 година, Красиан Колев, който започна като титуляр, както Николай Желязков и Кристиян Георгиев!