Ювентус

Роналдо не приема добре съветите на Сари + ВИДЕО

Отборът на Ювентус се наложи над Торино с резултат 4:1 в мач от 30-ия кръг на италианската Серия А. Паоло Дибала откри резултата в 3-ата минута, а в 29-ата Куадрадо удвои. Белоти в края на първата част намали за гостите, но в 61-ата Кристиано Роналдо от пряк свободен удар се разписа за 3:1. Кофи Джиджи в 87-ата си отбеляза автогол и оформи крайното - 4:1.

Това беше и първото попадение на Роналдо за "старата госпожа" от пряк свободен удар.

По време на двубоя камерите уловиха интересен момент между португалеца и наставника на "бианконерите" Маурисио Сари.

Изглежда Сари даваше тактически указания на нападателя, но той не остана доволен от съветите на специалиста.