ЦСКА Локомотив Пловдив

Али Соу в 95-ата минута донесе успеха на ЦСКА над Локо (Пд)

Отборът на ЦСКА се наложи над Локо Пловдив на "Лаута" с резултат 2:1 и кръг преди края се изкачи на второ място в efbet Лига.

Смърфовете, които бяха без 7 футболисти, взели участие във финала за Купата на България между двата тима.

Тимът на Локо (Пд) поведе в 61-ата минута с попадение на Лукас Салинас в 61-ата минута. Тиаго изравни от дузпа в 80-ата минута, а решението на съдията предизвика недоволството на смърфовете. В 95-ата минута Али Соу вкара победното попадение.

В 87-ата минута при резултат 1:1 реферите отмениха попадение на смърфовете заради несъществуваща засада на Малунга.