ЦСКА 1948 Кариана (Ерден)

ЦСКА 1948 и Кариана не се победиха

Отборите на ЦСКА 1948 и Кариана завършиха наравно - 1:1 в контролна среща, играна на стадиона в Разлог.

Първото полувреме предложи слаб футбол, като повечето опасни разбърквания бяха пред вратата на Павел Станев от Кариана. Андон Гущеров и колегите му обаче показаха неточен мерник. В 47-ата минута Евгени Игнатов от Кариана откри резултата, изнендвайки резервния страж на ЦСКА 1948 Димитър Тодоров, който не беше добре подготвен в случая – 1:0 за отбора от село Ерден.
В 56-ата минута Димитър Пиргов се оказа на точното място и отблизо направи добавка, с която изравни резултата. До края „червените“ имаха преимущество в играта, като Васил Шопов удари страничната греда. Кариана обаче също показа зъби, като в последната минута Жустино Мендеш изскочи на отлична позиция, но Тодоров спаси и частично се реваншира за грешката си при гола.