Локомотив София Надежда (Доброславци)

Локо (Сф) вкара 4 на Надежда (Доброславци)

Отборът на Локомотив Сф се наложи над Надежда (Доброславци) с резултат 4:1 в контролна среща, която се игра на стадиона на "железничарите".

Илиан Стефанов откри резултата, а в 43-ата минута Калоян Бонев завърши добра акция на Надежда (Доброславци) и изравни резултата. С пропуски преди това се отличиха Лука Иванов, Александър Александров и Наско Милев от състава на Иван КолевПрез второто полувреме домакините потърсиха нови попадения и достигнаха до тях. В 60-ата минута стражът на Надежда сбърка при лек удар с глава на Светослав Диков - 2:1 за Локомотив. В 81-ата минута Красимир Милошев направи 3:1 с техничен удар. Малко след това Милошев направи голям пропуск пред вратата. Последва и греда за "железничарите". В последните секунди Михаил Иванов оформи крайния резултат.