Вихрен (Сандански) Пирин Благоевград

Вихрен разби Пирин Благоевград

Отборът на Вихрен Сандански се наложи над Пирин Благоевград. През първото полувреме паднаха четири гола. Пирин поведе с 2:0 до 23-ата минута с голове на Влади Златинов (18) и Димитър Алексиев (23). Когато изглеждаше, че "орлетата" няма да имат особени проблеми в днешната си контрола, Вихрен върна един гол чрез Кабранов (32). В края на първата част тимът на Вихрен изравни след автогол на бранителя Мирослав Пушкаров.

През втората част отборът на Вихрен разби своя съперник. В 55-ата минута Вихрен получи правото да изпълни дузпа, която Якимов превърна в гол. Две минути по-късно Кабранов отбеляза втория си гол в срещата, а крайният резултат беше оформен от Гълъбов в 77-ата минута.