Ювентус

Роналдо ще иска да забрави двубоя срещу Сасуоло

Отборите на Сасуоло и Ювентус не се победиха - 3:3 в мач от 33-ия кръг на италианската Серия А. "Старата госпожа" успя да поведе с 2:0 в първите 12 минути след голове на Данило и Гонсало Игуаин, но домакините стигнаха до пълен обрат в началото на втората част.

Филип Джуричич намали в 29-ата минута, а Доменико Берарди (51) и Франческо Капуто (53) направиха обрата пълен. В 64-ата Алекс Сандро изравни за "бианконерите".

Суперзвездата на Ювентус Кристиано Роналдо определено ще иска да забрави този двубой. Ако той се беше разписал, щепе да стане първия футболист в историята с 50+ гола в Ла Лига, Примера дивисион и Серия А.

Кристиано вкара в последните си 6 двубоя за "старата госпожа", но срещу Сасуоло не се представи на очакваното ниво.

Вижте отиграванията на нападателя:

Феновете отбелязаха и неговият опит за финт в 68-ата минута.

Роналдо успя да пропусне две чисти положения, не записа нито един успешен дрибъл от два опита и отправи 10 удара към вратата на противника. Португалецът загуби топката цели 10 пъти от 30 докосвания за целия двубой и направи само 20 точни паса срещу Сасуоло.