Ювентус

Трябваше ли Роналдо да получи червен картон в двубоя със Сасуоло?

Отборите на Ювентус и Сасуоло не се победиха - 3:3 в сряда. "Старата госпожа" успя да поведе с 2:0 в първите 12 минути след голове на Данило и Гонсало Игуаин, но домакините стигнаха до пълен обрат в началото на втората част.

Филип Джуричич намали в 29-ата минута, а Доменико Берарди (51) и Франческо Капуто (53) направиха обрата пълен. В 64-ата Алекс Сандро изравни за "бианконерите".

Определено това не беше денят на Кристиано Роналдо, който не се представи на очакваното ниво. Той получи оценка 6,6 от авторитетното издание WhoScored.com, което е една от най-слабите му оценки от началото на сезона.

В 62-ата минута Роналдо получи жълт картон за изключително грубо нарушение срещу Франческо Магнанели и според много анализатори португалецът е трябвало да бъде изгонен.

ВИЖТЕ ВИДЕО ОТ СИТУАЦИЯТА ОТ 3:10