Вихрен Миньор 1919 (Перник)

Миньор с реми срещу Вихрен в първата си контрола от доста време насам, удари и три греди

След дългата пауза без тренировки заради COVID-19 Миньор (Перник) показа добро лице броени дни преди старта на шампионата във Втора лига.

Момчетата на Юри Васев врътнаха реми 1:1 срещу отбора на Вихрен Сандански, като домакините поведоха след попадение на Калоян Йосифов в 42-ата минута.

След почивката Методи Костов бе точен от дузпа и възстанови равенството, а освен това оформи и крайния резултат.

Домакините удариха и три греди по време на срещата.

Припомняме, че "чуковете" дълго време бяха без игрова практика, тъй като над 10 от играчите на тима се бяха заразили с коронавирус и бяха под карантина.

Главният мениджър на перничани Слави Павлов бе доволен от желанието на своите момчета, а освен това похвали и противника, който е допринесъл за качествената проверка, която се получи.

"Изключително съм доволен от играта на нашите момчета. След страхотни комбинации ударихме и три греди, не успяхме да победим. Въпреки това се получи един много добър мач и искам да поздравя и противника Вихрен, който допринесе за хубавата среща, която стана. Един наистина много стойностен отбор", коментира той пред Football24.bg.