Левски (Лом) Монтана

Монтана врътна 2:2 с Левски (Лом), двата тима си размениха по едно полувреме

Новакът в елита на родния футбол Монтана врътна реми 2:2 срещу Левски (Лом) на "Огоста" в последната контролна среща и за двата тима преди старта на първенствата.

През първото полувреме треньорът на домакините Никола Спасов пусна силен титулярен състав и монтанчани стигнаха до аванс от 2:0 след попадения на Николай Цветков - Демона и Николай Минков.

След почивката обаче гостите определено бяха по-добрия отбор на терена, а в състава на домакините имаше доста промени.

Ивайло Орлинов намали изоставането на своя тим, а след това Йордан Георгиев с удар от 40 метра "препарира" стража на противника.

В крайна сметка до края нямаше повече голове.

"Получи се наистина много стойностна проверка и се радвам, че постигнахме добър резултат срещу отбор като Монтана. Накрая можеше дори и да ги бием", обяви пред Football24.bg един от лидерите на тима от Лом Николай Христов.