Лудогорец || Миньор

Лудогорец II надделя над Миньор (Перник) в Разград и започна с победа във Втора лига

Лудогорец II постигна победа с 2:1 над Миньор (Перник) в среща от 1-ия кръг на Втора лига.

След няколко години из аматьорския футбол перничани най-после се завърнаха на професионално ниво през този сезон.

Въпреки това обаче фактът, че подготовката на отбора бе тотално разбита заради COVID-19 съвсем резонно си даде своето.

Чукалов откри за домакините в 4-ата минута, а Тони Стоичков успя да изравни в 24-ата.

Победното попадение за "малките орли" бе дело на Димитър Митков, който се разписа в 57-ата минута.

Въпреки, че Миньор не успя да проведе пълноценна подготовка заради вируса отборът се държа мъжки в първия си мач, в професионалния футбол от доста време насам.