Манчестър Сити Реал Мадрид

Огромен шок за страшилището Реал (Мадрид), аут е от Шампионската лига след нова загуба от Сити

Манчестър Сити се класира за 1/4-финалите на Шампионската лига, след като в реванша срещу Реал (Мадрид) постигна победа с 2:1 на своя "Етихад".

Така след общ резултат от двата мача 4:2 "гражданите" продължават напред в най-комерсиалния турнир.

В 9-ата минута високата преса на Сити си каза думата и Стърлинг откри резултата в полза на домакините.

След грешка на Варан при изнасянето на топката, Жесус отне кълбото и намери своя съотборник, а за английския национал остана най-лесното - да вкара.

В 28-ата минута Бензема успя да изравни след хубав удар с глава от няколко метра.

До почивката така и не се стигна до повече попадения, а второто полувреме определено започна интензивно.

В крайна сметка Сити "уби" каквато и да е интрига в 66-ата минута след попадение на Жесус.

След безумна грешка на противников бранител да върне топката с глава към вратаря, нападателят настигна кълбото и го промуши покрай стража.

До самия край така и нямаше повече голове.