Арда (Кж) Монтана

Фантастично шоу на "Огоста": Монтана и Арда врътнаха спиращо дъха равенство 3:3

Монтана и Арда врътнаха спиращо дъха реми 3:3 в среща от първия кръг на efbet Лига, която се игра на стадион "Огоста", като интересното в случая е, че и двата тима могат да съжаляват.

В 33-ата минута гостите от Кърджали откриха чрез Желев, който бе изведен очи в очи с Орлинов и прокара топката покрай него. Броени секунди след това Арда нанесе втори удар след попадение на Ковачев с удар около границата на наказателното поле.

Така Арда имаше аванс от два чисти гола до почивката, но след това всичко за гостите се обърка.

В 48-ата минута след гол на Петров, който се възползва от разбъркване в наказателното поле Монтана намали, а минута след това Балджийски излязъл сам срещу вратаря не сгреши и изравни.

В 82-ата минута Айтов изведе Монтана напред с премерен удар, но в последните секунди на редовното време един от голмайсторите за домакините Петров си вкара автогол и лиши тима си от успеха.

Така двата тима врътнаха 3:3.

МОНТАНА - АРДА 3:3