Оборище (Панагюрище) ФК Банско

Обновеният Оборище (Панагюрище) започна с победа над Банско новия сезон на Югозапад, Шейха с гол

Оборище (Панагюрище) стартира с победа участието си в Югозападната Трета лига.

В мач от 1-ия кръг на шампионата, който се игра на стадион "Орчо Войвода", домакините победиха с минималното 1:0 отбора на Банско.

Васил Тачев изпусна дузпа в 17-ата минута на срещата, но в 37-ата Никола Иванов - Шейха успя да вкара единственото попадение.

След центриране в наказателното поле и разбъркване опитният халф бе най-съобразителен и реализира.

След почивката отборът на Оборище изпусна няколко чисти ситуации за гол.

В състава на панагюрци личаха доста интересни имена като бившият футболист на Спартак (Плевен) Никола Мицански, юношата на Ботев (Пловдив) и екс-играч на ЦСКА 1948 Милко Георгиев, както и Даниел Васев, който за последно бе част от Спортист (Своге).